Green Bank  
Приватним особам
 
Юридичним особам
 
Інформація про банк
 
Контактна інформація
Курси валют
22 березня 2019
Купівля Продаж Курс НБУ
USD 0.000 0.000 0.0000
EUR 0.000 0.000 0.0000
RUR 0.000 0.000 0.0000
 

Депозити


ПАТ «Грін Банк» приймає від юридичних осіб вклади в національній валюті на умовах депозиту «GREEN Стабільний». «GREEN Стабільний» – це швидкий та надійний спосіб отримання додаткового прибутку для Вашої компанії!


Також ми пропонуємо вигідні та зручні умови унікальної депозитної лінії  «Активні інвестиції». «АКТИВНІ ІНВЕСТИЦІЇ»  - розміщення тимчасово вільних коштів на бажаний термін з можливістю отримання швидкого прибутку за обраною процентною ставкою. Особливість нашої депозитної лінії у тому, що на протязі періоду дії Депозитного Договору Ви самостійно керуєте власними коштами і приймаєте рішення щодо їх розміщення. Для розміщення кожного депозитного траншу Вам необхідно лише заповнювати заявку (форму заявки Ви можете отримати, зателефонувавши або завітавши до свого відділення).

 

Якщо Ви вже маєте рахунок, відкритий в нашому Банку, Вам необхідно заключити  Договір на відкриття депозитного вкладу або депозитної лінії (інформацію Ви можете отримати у Вашому відділенні).

У разі, якщо Ви не є клієнтом ПАТ "Грін Банк", для оформлення Депозитної лінії або Депозитного вкладу  Вам необхідно надати перелік наступних  документів.

ПАТ "Грін Банк"
Головний офіс
Україна, м. Київ, вул. Воздвиженська 58
тел.: +38 044 539 00 22
Ваші запитання
Як Вас звуть
Ваш запит
Контактна інформація
CAPTCHA REF
Перевірочний код