Green Bank  
Приватним особам
 
Юридичним особам
 
Інформація про банк
 
Контактна інформація
Курси валют
20 січня 2019
Купівля Продаж Курс НБУ
USD 0.000 0.000 0.0000
EUR 0.000 0.000 0.0000
RUR 0.000 0.000 0.0000
 

Документи для ідентифікації клієнтів - юридичних осіб

1. Заява на відкриття рахунку (оформлюється в Банку).
2. Копія Установчого договору (засвідчена нотаріально) - у випадку якщо в Статуті не вказано перелік засновників.
3. Копія зареєстрованого Статуту з відміткою Державної адміністрації (засвідчена нотаріально чи реєструючим органом, крім положень, які затверджуються постановами Кабінету Міністрів України чи Указами Президента України).
4. Для акціонерних товариств – Виписка з реєстру акціонерів з зазначенням фізичних осіб – власників істотної участі або офіційний лист клієнта з зазначенням фізичних осіб – власників істотної участі або лист про їх відсутність за підписом керівника підприємства.
5. У разі наявності у клієнта засновників, власників істотної участі, осіб, що мають прямий або опосередкований вплив – фізичних осіб, необхідно надавати до Банку копії сторінок паспортів даних осіб та довідки про присвоєння їм ідентифікаційних номерів, завірені його власним підписом.
6. Копія Свідоцтва про державну реєстрацію в органах виконавчої влади (засвідчена нотаріально, органом, який видав свідоцтво або уповноваженим працівником банку). Примітка:
Бюджетні установи та організації замість Свідоцтва про державну реєстрацію подають копію довідки про внесення до державного реєстру звітних статистичних одиниць України, засвідчену нотаріально або органом, що її видав.
7. Копія документу (форма 4-ОПП), що підтверджує взяття підприємства на податковий облік  як платника податків (засвідчена податковим органом, нотаріально або уповноваженим працівником банку).
8. Копія  Довідки про реєстрацію в органах Пенсійного фонду України.
9. Копія Довідки про внесення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.
10. Копія Страхового свідоцтва, що підтверджує реєстрацію підприємства у Фонді соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, як платника страхових внесків (засвідчена нотаріально або органом, що його видав, чи уповноваженим працівником банку).
11. Картки із зразками підписів та відбитком печатки (2 примірника для рахунків в гривні + 1 примірник для рахунку в ін. валюті) (засвідчена нотаріально або вищезазначеною організацією).
12. Протокол (виписка з протоколу) загальних зборів акціонерів (учасників), або рішення засновника про призначення керівника і наказ про призначення головного бухгалтера та інших посадових осіб, які мають право підпису документів (складається у відповідності до Статуту підприємства).
13. Копія паспорту та ідентифікаційного коду керівника, завірена його власним підписом (якщо картка з зразками підписів містить інших осіб то відповідні копії на цих осіб).
14. Договір банківського рахунку (оформлюється в Банку).
15. Картка контрагента з фінансового моніторингу (оформлюється в Банку).

ДОДАТКОВО ДЛЯ ФІНАНСОВИХ УСТАНОВ:

1. Копія Ліцензії
2. Копія Свідоцтва про включення до державного реєстру фінансових установ, які надають фінансові послуги на ринку цінних паперів


Документи на відкриття, переоформлення банківських рахунків, а також у разі зміни осіб, які мають право першого і другого підписів, подаються у Банк особисто керівником або Головним бухгалтером.

 


 

ПАТ "Грін Банк"
Головний офіс
Україна, м. Київ, вул. Воздвиженська 58
тел.: +38 044 537 62 88
Ваші запитання
Як Вас звуть
Ваш запит
Контактна інформація
CAPTCHA REF
Перевірочний код